Tijesna pobjeda

Zrinjski u napetoj utakmici svladao Igokeu

Ulog iz ove utakmice bio je veliki jer pobjednik kreće u doigravanje za prvaka s prvog mjesta koje znači prednost domaćeg terena u razigravanju.
Sport / Košarka | 25. 04. 2018. u 21:19 Bljesak.info

Košarkaši Zrinjskog u punoj dvorani na Bijelom Brijegu svladali su igrače Igokee rezultatom 78-75.

U utakmici Lige 6 za prvaka BiH, košarkaši Igokee su imali nekoliko puta prednost nad domaćom ekipom, ali su to ispustili, te je Zrinjski na kraju slavio uz pomoć gromoglasnog navijanja publike.

Zrinjski je tek treću četvrtinu završio u svoju korist, dok su prve dvije pripale gostima iz Aleksandrovca. U prvoj četvrtini bilo je 18-25, u drugoj 41-42, treća četvrtina završila je rezultatom 66-59.

Kod Zrinjskog najučinkovitiji su bili Murry Toure Ahmed i Sven Smajlagić sa po 18 koševa, dok je kod gostiju najučinkovitiji bio Marko Ljubičić sa 17 koševa. Zrinjski u polufinalu igra protiv Sparsa.